צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אירועים עסקיים

כשמדובר באירוע עסקי, יצירתיות, גמישות וחשיבה מחוץ לקופסה הן שם המשחק.

בסיטרוס מרכז עסקי בשרון מבינים שכל אירוע מתחיל בלוקיישן, בעיצוב ובמידה רבה של יצירתיות, ולכן תשומת הלב מופנית לכל הפרטים – מגדול ועד קטן. אצלנו יודעים לייצר עבורכם אירוע ייחודי, המותאם לכם ומזכה את הארגון בנקודות זכות כמעט בלי מאמץ.

בסיטרוס מרכז עסקי בשרון ישנו גן חיצוני לקבלות פנים וחלל פנימי ייחודי, המותאם לאירועים קטנים או גדולים עם 100 עד 800 איש. המתחם המרהיב מאפשר למוזמנים של הארגון שלכם להרגיש בנוח וליהנות מאיזון, מזרימה ומקצב נכון לאורך הפעילויות המתקיימות במהלך האירוע.

במקום תמצאו את כל הדרוש לאירוע עסקי מכל סוג שהוא: במה, מסכים ומערכות סאונד, תאורה והקרנה מתקדמות, המאפשרות הקרנת מצגות, סרטי תדמית, סרטוני שיווק וכל מיצג אחר שתבחרו.

בסיטרוס מרכז עסקי בשרון תוכלו לרכז את כל הפעילויות של הארגון שלכם תחת קורת גג אחת, ותקבלו מענה להפקת האירוע שלכם מתחילתו ועד סופו. ספקי הבית שלנו נבחרו בקפידה, וכל אחד מהם מקצועי ומיומן בתחומו. הם יתנו לכם פתרונות בנושאי עיצוב, טכנולוגיה, הקמות מיוחדות וכל עניין אחר שיעלה בהפקת האירוע שלכם. אצלנו תוכלו לתכנן, להפיק ולהוציא לפועל את האירוע שלכם בלי כאבי ראש והתרוצצויות מיותרות. אנחנו כאן בשבילכם לאורך כל התהליך.

בסיטרוס מרכז עסקי בשרון מבינים שלכל אירוע עסקי יש את הייחודיות שלו, ולכן יש צורך להתאים ולבחור את סוג האוכל המוגש בקפידה. כמו כן, יש לתכנן בקפידה את צורת ההגשה ואופן תפעול המלצרים. אצלנו תמצאו מטבח שף עצמאי ומנוסה, המאפשר ליווי אישי, יצירת דגשים בהתאם לכל דרישה והרכבת מנות יצירתיות שתראו רק במסעדות איכותיות. הודות לחומרי הגלם המעולים והטריים, תקבלו תפריט ייחודי ומגוון, שיותאם לקהל שלכם וישאיר לכולם טעם של עוד.

צאו עכשיו מהקופסה ובואו אלינו לתכנן את האירוע העסקי הבא שלכם! חייגו: 053-9424865.